Wsparcie

Open search

WiFi problem w samsung smart tv ue46f8000slxxh oraz evolution kit

First Poster

Witam!

Mam najnowsze oprogramowanie ze strony Samsunga. Nie pomogło. Często wywala mi WiFi i muszę wpisywać hasło od nowa. Najgorzej jest jak oglądam coś na Showmax ale zdarza się też Youtube. Sprawdź stan sieci... Szukam sieci i wpisuję hasło od nowa. Co to może być?

W nawiązaniu do powyższego: Czy zakup Evolution Kit mógłby pomóc? Jaki jest najnowsza wersja evolution kit dla tego modelu?

Z góry dzięki!

Piotr

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II
Na początek zacząłbym od ponownej wstępnej konfiguracji telewizora i sprawdził czy pomoże?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Właśnie skonfigurowałem TV od nowa krok po kroku... nie pomogło. Chwilę później wywaliło wifi.
Superuser II
Superuser II

Ja jeszcze spróbowałbym factory reset z poziomu menu serwisowego. Z uwagi na oficjalność tego forum, nie podpowiem jak się to robi, jak również nie wezmę odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku zastosowania takiej metody. Jednakże w sieci znajdziesz odpowiednie opisy i filmy. Podpowiem tylko, że niezbędnym będzie skorzystanie z pełnego pilota.
I dopiero po nieskuteczności takich działań można zastanowić się nad zakupem kita.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

No to muszę najpierw poszukać dużego pilota... A tak wgl. to czy jest sens kupowania kita i jeśli tak to który? Nie wiem, jaki procesor ma mój telewizor i ile pamięci itd. więc jeśli ma to samo co kit to trochę bez sensu by było... ;-)

Navigator

Cześć piotreksalek

Na początek napisz w jakiej odległości od routera jest TV? Czy urządzenia są w tym samym pomieszczeniu? Czy w teście połączenia sieciowego występuje po którejś stronie"x", co znaczy, że TV nie może połączyć się z routerem lub łączy się z routerem, a nie z internetem? Sprawdź też z inną siecią, np. Hot Spotem (router wifi) stworzonym w smartfonie.

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like