Wsparcie

Open search

Włącznik czasowy -Smart TV 4k-UHD Premium ue65nu8052 - gdzie jest ta funkcjonalność ?

First Poster

Na początku Witam Wszystkich Serdecznie.

Zakupiłem niedawno TV SAMSUNG ue65nu8052 - seria Premium - jak to opisane na stronie producenta.

Mam pytanie. Gdzie znajdę w tym telewizorze funkcjonalnośc automatycznego załączania TV o okreslonej porze?

Timer włączania.

Poprzednio posiadałem dużo starszy smart TV także SAMSUNG i było to w ustawieniach systemu>czas.

W obecnym TV, są tam tylko opcje "wyłączania czasowego".

Klasa premium - to nawet nie pomyślałbym, aby takiej prostej funkcji miało nie być - skoro w zwykłych, nawet tych najtańszych TV taka opcja występuje.

Próbowałem zaprogramować w ustawieniach "nagrań" oglądanie kanału o danej godzinie. Ale po wyłączeniu TV - nie załącza się on automatycznie o ustawionej godzinie/dacie.

Proszę o naprowadzenie mnie - gdzie znajdę taką funkcjonalność, może potrzebna jest jakas aplikacja lub aktualizacja?

Będe bardzo zawiedziony - jak się okaże, że opcja ta została wycięta z nowych telewizorów - była ona bardzo przydatna.

Pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1
Legend

Hej @masza 

Spróbuj poszukać tego włączenia/wyłączanie czasowego w Ustawienia > Ogólne > Menedżer systemu  >Czas

Masz opisane od strony 114

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201901/20190102115403583/POL_KM2DVBEUN-3.0.2_181205.0.p...

Czy posiadasz już najnowszy firmware w TV wer 1202.3 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like