Wsparcie

Open search

Ustawienia tv ps60e6500

New Member

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem tej wielkiej plazmy i pragną się zwróci o pomoc aby ustawić obraz.

Jakie są najlepsze ustawienia obrazu by usyskać maksymalną wydajność tego telewizora. 

Proszę o podanie każdej wartości do każdej rubryki.

Dziękuję

3 ODPOW. 3
Highlighted
Pathfinder

Hej @beniamin84

Producent zaleca 4 tryby obrazu w Menu>Obraz>Tryb obrazu> Dynamiczny, Standardowy, Naturalny, Film.

Jeśli żaden z tych trybów Tobie nie odpowiada wtedy możesz pod siebie ustawić suwaki aby obraz dla Ciebie był jak najlepszy. Może inni użytkownicy podobnego TV podzielą się z tobą swoimi ustawieniami.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
New Member

Podepne się pod temat ponieważ nie znalazłem odpowiedzi.

Mianowicie dlaczego na niektórych źródłach hdmi jest dostępny tryb dynamiczny/standardowy/naturalny/film , a gdy podlacze na przyklad PC, to są dostępne tylko dwa tryby dynamiczny i standardowy?

Expert

Cześć @Lucyfer87

Wszytko zależy w jaki sposób telewizor zidentyfikuje podłączane urządzenie i do jakiego portu jest ono podłączone. 

Dla przykładu:

001.png

Szczegóły znajdziesz w instrukcji http://ddownloadcentersamsung.com/ccontentUM/201407/20140703110559919/08-XXTDVBEUEPPOL0607_1.pdf

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like