Wsparcie

Open search

UE65NU8042

New Member

Witam.

Posiadam ten oto "sprytny" telewizor od niedzieli.

Pierwszy mankament, to brak możliwości odtwarzania napisów z serwera DLNA(plik zewnętrzny, np.srt). Telewizor zdaje się nawet nie zwracać uwagi na to, że plik jest w folderze. Z dysku USB napisy działają.

Jest na to jakiś sposób? Nie po to mam obsługę DLNA, żeby kopiować filmy na dysk, biegać z nim do telewizora i gimnastykować się jak cyrkowiec, żeby go za każdym razem wpinać z tyłu tego niemałego TV. I nie - nie podepnę sobie przedłużki, która będzie mi cały czas wisieć przed oczami.

Druga kwestia to odtwarzanie filmów 4k HDR z DLNA bądź dysku. Mowa tutaj o pełnoprawnym filmie, który waży 40-80 gb. Filmy te po prostu się "krzaczą", klatkują, pikselizują, czy jak tam jeszcze można to nazwać. Absolutny brak możliwości oglądania. Bardziej nadaje się to na niekontrolowany pokaz slajdów.

Czy w tym modelu to normalne? Można coś zrobić?

Dodam, że jestem dosyć wzburzony takimi mankamantami, kiedy wciąż pamiętam moment wydania ponad 5 tysięcy złotych na "wymarzony" telewizor.

Pozdrawiam.

2 ODPOW. 2
GrandMaster

@zyletakMoże poczytaj jakie formaty obsługuje twój TV od strony 151 na pewno nie Divx i jaką masz wersje firmware czy taką wer 1153 ? Jeśli chodzi o DLNA to jak udostępniasz ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Zainstaluj universal media server. Najlepszy klient dlna. Do tego darmowy. Zero problemow z napisami.
Autorzy z największą liczbą like