Wsparcie

Open search

UE60J6240 i kamera VG-STC5000

First Poster

Witam,

Czy komuś działa taki zestaw??

Podłaczyłem kamerke do TV i nic...

Dioda na panelu czołowym kamerki sie nie świeci, żadnych nowych opcji w ustawieniach...

Albo uszkodzona kamerka, albo tv nie wspiera tej kamerki.

Wg samsunga kamerka współpracuje z modelami J6500 ~ J6200... z moim nie chce, zakładając ze jest sprawna...

Ma ktoś pomysł jak sprawdzic taką kamerkę?

Innego samsunga nie mam pod ręką... 

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II
Skoro obsługiwana jest przez USB podłącz pod pierwszy lepszy komputer i będziesz wiedział czy otrzymuje zasilanie.
Co do samego tv, to może konieczna jest aktualizacja softu. Masz najnowszą wersję?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Szewcu72 napisali:
Skoro obsługiwana jest przez USB podłącz pod pierwszy lepszy komputer i będziesz wiedział czy otrzymuje zasilanie.
Co do samego tv, to może konieczna jest aktualizacja softu. Masz najnowszą wersję?

Wychodzi, że zasilanie ma, podpięta pod kompa z win10 jest wykrywana jako USB2.0 UVC HQ Webcam z uwagą, że "sterownik jest niedostepny".. więc i tak ni wiadomo czy jest sprawna... 

wersja oprogramowania 1510, więc chyba najnowsza,  i nic nowego sam telewizor nie znajduje (podpiety do sieci z dostępem do internetu)

Pozdrawam

WiBa

Superuser II
Superuser II
Na stronie producenta, dla modelu UE60J6240AW nie widzę żadnych aktualizacji. :(
Aby uzyskać 100% pewność co do sprawności lub awarii modułu kamery nie pozostaje nic innego jak znaleźć u znajomych inny obsługiwany przez nią model tv i sprawdzić, czy działa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like