Wsparcie

Open search

UE55NU8042 - obraz z TV na telefon

First Poster

Czy da się taką funkcjonalność uzyskać? Smart View nie działa, Smart Things jej nie oferuje... Telefon Samsung A6

20 ODPOW. 20
GrandMaster

@maol  U mnie działa na TV UE40JU6740 i telefonie A6 2018 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Problem jest w tym, że bezproblemowa funkcjonalność starszych telewizorów NIE DZIAŁA w najnowszych...

GrandMaster

@maol  Mój TV nie ma Smart Things

Screenshot_20190207-152807_SmartThings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Mój ma... ale smart things w tym miejscu wyświetlają nazwę wejścia, a nie obraz z TV. Nie ma również opcji "Wyświetl obraz w telefonie". Co jest potrzebne żeby tą funkcjonalnosc uzyskać?

Superuser II
Superuser II

@maol obraz wyświetla się tylko w przypadku, gdy oba urządzenia znajdują się w zasięgu tej samej sieci WiFi.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Oczywiście że oba urządzenia sa w tej samej sieci. Inaczej by się nie widziały. Sprawdzone zarówno przy podłączeniu obu urzadzeń przez wifi jak przy tv podłączonym po LAN.

Expert

Cześć @maol,

Funkcja powinna działać przy użyciu aplikacji SmartThings.
Ważne, aby telewizor i telefon były połączone do tej samej sieci, dodatkowo oba urządzenia powinny być zalogowane na to samo konto Samsung.
Po uruchomieniu aplikacji dodajesz telewizor, na telewizorze pojawi się kod pin, który należy wpisać w aplikacji na telefonie.

Po poprawnym połączeniu obu urządzeń pojawi się ekran startowy z wirtualnym pilotem,

Screenshot_20190227-152950_SmartThings.jpg

po prawej stronie na górze znajdziesz trzy kropki, po rozwinięciu pojawi się opcja wyświetl tv w telefonie.

Screenshot_20190227-152954_SmartThings.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Do momentu naciśniecia 3 kropek i wyświetlenia obrazu z TV wszystko jest tak jak piszecie. Za to w tym momencie w okienku pojawia mi sie nazwa kanału, wejscia lub aplikacji. Widze nego nazwę, program, czas trwania... nie mam tylko obrazu z TV.

Superuser II
Superuser II

@maol a co się dzieje gdy klikniesz na "Wyświetl TV w telefonie"?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like