Wsparcie

Open search

UE55NU8042 - obraz z TV na telefon

First Poster

Właśnie taka opcja mi się nie pojawia. W tym miejscu mam "Powiadomienia w kalendarzu"

Superuser II
Superuser II

@maol czy tak to u Ciebie wygląda?

st.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Nie, nie mam trzech górnych opcji.

Legend

@maol Jaką masz wersje Smart Things ? Według specyfikacji mojego TV nie powinno  mi działać z moim TV 

Screenshot_20190227-224653_SmartThings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

Cześć @maol,

Tak, mogę potwierdzić, że powinna to być wersja 1.7.27-25.

Screenshot_2019-02-28-14-50-13-674_com.samsung.android.oneconnect.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Mam dokładnie tą wersję softu.

Highlighted
Navigator

A może marka telefonu/wersja androida ma znaczenie,bo u mnie w SmartThings również nie ma tych opcji

Wersje oprogramowania na wszystkich urządzeniach najnowsze

Tv 65NU8002,telefon OnePlus6 z Android OxygenOS 9.0.4

Sprawdziłem z ciekawości,bo do oglądania telewizji na telefonie stosuję inne rozwiązania

Legend

@maol  Mam do Ciebie pytanie jaki masz router marka/model ? i jaki jest dostawca internetu ?

@dekoder  Twój telefon nie będzie działa z SmartThings

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

A to niby czemu.Działa mi wszystko w SmartThings oprucz przekazywania obrazu za pomocą tej aplikacji,ale tak jak pisałem,używam do tego innych aplikacji

Legend

@dekoder  A masz w telefonie Smart VieW ?

Przechwytywanie.PNG

Autorzy z największą liczbą like