Wsparcie

Open search

UE55NU8002

Superuser II
Superuser II

No niestety, troszkę za stary pilot. To jeszcze od prehistorycznej serii A  Nie mogę nawet odczytać jaka funkcja była przypisana do danego przycisku. Ikonki się wytarły. Ale sam standardowy pilot bezproblemowo obsługuje Qleda. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Piloty od telewizorów z serii K (2016+) mają przycisk PIP, przynajmniej niektóre. Znajduje się na dole, powyżej przycisków do sterowania odtwarzaczem. 

Apprentice

"Piloty od telewizorów z serii K (2016+) mają przycisk PIP" 

No to szkoda że nie dodają takiego pilota ... Swoją drogą ciekawe czy komenda z takiego pilota będzie działać w UE55NU8002 ? 

Apprentice

"...choć nie zapłaciłem za niego 4 tyś. — przepłaciłeś kolego..." - może teraz kupiłbym taniej , w sierpniu nie widziałem taniej , było nawet drożej - 4500zł było standardem... teraz widzę że jest nawet o tysiąc taniej... Trudno - muzę się pogodzić z myślą żę przepłaciłem kilka stówek , dobrze że z samochodem zaczekałem do grudnia - zaoszczędziłem znacznie więcej...

Superuser II
Superuser II

Ale chyba nie jest problemem dokupienie sobie "pełnoprawnego" pilota?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Sprawdziłem jak działa komenda PIP ze starszego pilota. Niestety nie działa to tak jak myślałem i zamiast po prostu wywoływać i chować okienko PIP zgodnie z wprowadzonymi wcześniej ustawieniami, przycisk wywołuje okienko ustawień PIP. Trochę lipa.

Autorzy z największą liczbą like