Wsparcie

Open search

UE55NU7672 przestały działać funkcje

ROZWIĄZANE
Apprentice

Jakąś godzinę temu zauważyłam, iż przestała działać funkcja TV GUIDE zarówno z przycisku pilota jak i menu. Postanowiłam więc wlączyć skanowanie programów tv (posiadam jedynie tv naziemne) ale ta funkcja również przestała być dostępna, jak i diagnostyka tv i wiele innych. Co jest tego powodem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@piobed88Takich powodów może być wiele na początek odłącz TV na 10 min od prądu jak to nie pomoże trzeba zadzwonić na infolinie tel 22 607 93 33 resztą zajmnie się serwis.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

3 ODPOW. 3
Legend

@piobed88Takich powodów może być wiele na początek odłącz TV na 10 min od prądu jak to nie pomoże trzeba zadzwonić na infolinie tel 22 607 93 33 resztą zajmnie się serwis.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

dzieki zadzialalo

Legend

@piobed88Jak masz inny firmware niż ten wer 1153.3 to uaktualnij  https://eu.community.samsung.com/t5/Sprzęt-Audiowizualny/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/m-p/4...

Autorzy z największą liczbą like