Wsparcie

Open search

UE55MU7002T NISKA GLOŚNOŚĆ PRZEZ WYJŚCIE OPTYCZNE AUDIO

GrandMaster

@PiotrAdamarczukCzy masz taki firmware wer 1202 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Nie jestem pewien, jestem teraz w pracy . Aplikacja smart things mówi ze to 1153.03
T-KTM2DEUC
GrandMaster

@PiotrAdamarczukTo masz stary firmware .

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Jak zaktualizowac? Z poziomu Tv , czy z nośnika?
GrandMaster

@PiotrAdamarczukPobierasz z tej strony All Windows wer 1202  a tu masz filim jak to zrobić 

First Poster

Ja aktualizację miałem wykonywaną i problem nadal istnieję, miałem już kilka aktualizacji ale żadna nie przyniosła żadnych zmian w głośności wyjścia optycznego :/ 

Expert

Cześć @bobektbg1234 , 

To nie jest sprawa aktualizacji, na złączu optycznym poziom głośności będzie nieco niższy niż na hdmi czy analogowym, taka jest specyfikacja tego połączenia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Observer

Телевізор samsung ue32j5000aw. Що робити коли не реагує, просто випригує заставка samsung і нічого пультом не можеш зробити. Виключити можна тільки з розетки.

Superuser II
Superuser II

@Олег Вы спрашиваете, вы утверждаете? Потому что трудно сослаться на ваш пост.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like