Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UE55MU7002T NISKA GLOŚNOŚĆ PRZEZ WYJŚCIE OPTYCZNE AUDIO

(Temat utworzony: 31-01-2019 12:23 PM)
1493 Wyświetlenia
jezusinio1337
Apprentice
Opcje

Witam! Posiadam model telewizora UE55MU7002T i mam z nim mały problem.  Podłączam do niego zestaw głośników 2.1 Eldifier C2XD przez złącze optyczne audio i dźwięk przy ustawionej maksymalnej głośności na głośnikach jest dosyć cichy i w niektórych momentach przeszkadza. Przy podłączeniu głośników do innego telewizora czy też telefonu przez złącze 3,5 mm problemu nie ma i przy ustawieniu głośności na głośnikach w połowie uzyskuję podobny poziom, więc nie jest to raczej wina głośników. Niestety na telewizorze nie mam możliwości regulowania głośności wyjścia optycznego audio w żaden sposób. Czy miał ktoś może taki problem i wie jak na to zaradzić? Czy aktualizacja oprogramowania może np zwiększyć głośność wyjścia optycznego albo przynajmniej wprowadzi jakąś możliwość kontrolowania go? Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje i pozdrawiam! 

0 Like
19 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PiotrAdamarczukCzy masz taki firmware wer 1202 ?

0 Like
PiotrAdamarczuk
First Poster
Opcje
Nie jestem pewien, jestem teraz w pracy . Aplikacja smart things mówi ze to 1153.03
T-KTM2DEUC
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PiotrAdamarczukTo masz stary firmware .

0 Like
PiotrAdamarczuk
First Poster
Opcje
Jak zaktualizowac? Z poziomu Tv , czy z nośnika?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PiotrAdamarczukPobierasz z tej strony All Windows wer 1202  a tu masz filim jak to zrobić 

0 Like
bobektbg1234
First Poster
Opcje

Ja aktualizację miałem wykonywaną i problem nadal istnieję, miałem już kilka aktualizacji ale żadna nie przyniosła żadnych zmian w głośności wyjścia optycznego 😕 

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @bobektbg1234 , 

 

To nie jest sprawa aktualizacji, na złączu optycznym poziom głośności będzie nieco niższy niż na hdmi czy analogowym, taka jest specyfikacja tego połączenia.

 

 

 

 

Олег
First Poster
Opcje

Телевізор samsung ue32j5000aw. Що робити коли не реагує, просто випригує заставка samsung і нічого пультом не можеш зробити. Виключити можна тільки з розетки.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Олег Вы спрашиваете, вы утверждаете? Потому что трудно сослаться на ваш пост.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Members_dF2PHtn
Explorer
Opcje

z wyjściem optycznym jest wszystko ok -- jest wciąż używane w dobrym stereo i mówimy o zestawach stereo w cenie kilku telewizorów. to po prostu producenci telewizorów przymierzają się do likwidacji toslinka w tv -- w tej chwili montują jakąś uszkodzoną implementację. w końcu ludzie przejdą na ARC i wtedy powstanie tv bez toslinka.

0 Like