Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UE55MU7002T NISKA GLOŚNOŚĆ PRZEZ WYJŚCIE OPTYCZNE AUDIO

(Temat utworzony: 25-06-2018 06:05 PM)
5822 Wyświetlenia
jezusinio1337
Apprentice
Opcje

Witam! Posiadam model telewizora UE55MU7002T i mam z nim mały problem.  Podłączam do niego zestaw głośników 2.1 Eldifier C2XD przez złącze optyczne audio i dźwięk przy ustawionej maksymalnej głośności na głośnikach jest dosyć cichy i w niektórych momentach przeszkadza. Przy podłączeniu głośników do innego telewizora czy też telefonu przez złącze 3,5 mm problemu nie ma i przy ustawieniu głośności na głośnikach w połowie uzyskuję podobny poziom, więc nie jest to raczej wina głośników. Niestety na telewizorze nie mam możliwości regulowania głośności wyjścia optycznego audio w żaden sposób. Czy miał ktoś może taki problem i wie jak na to zaradzić? Czy aktualizacja oprogramowania może np zwiększyć głośność wyjścia optycznego albo przynajmniej wprowadzi jakąś możliwość kontrolowania go? Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje i pozdrawiam! 

0 Like
19 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Tak, to normalne, cyfrowe wyjście optyczne ma na wyjściu niższy poziom dźwięku.

Czy aktualizacja podwyższy głośność wyjściową na optyku, trudo powiedzieć. Musisz spróbować. Zaktualizuj i zobacz.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
jezusinio1337
Apprentice
Opcje

Innej możliwości nie ma raczej niż pomoc ze strony Samsunga w postaci aktualizacji?? 😕 

 

Ew myślałem, czy jest jakaś możliwość podczepienia tych głośników przez jakąs przejściówke czy coś? Bo wejścia słuchawkowego nie ma w tv już, jest tylko smart connect gdzie tam jest tylko hdmi, usb i optyczne własnie, a na głośności mi zależy

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A sprawdzałeś aktualizacje dla swojego tv? Jaką wersję masz na tv a co jest dostępne na stronie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
jezusinio1337
Apprentice
Opcje

W Tv posiadam 1210,  na stronie jest 1221.0. Próbowałem aktualizować w poziomu TV ale niestety nie wyszukuje sterowników online, również  po wrzuceniu pliku na pendrive'a TV go nie wyszukuję 😕 

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć 

 

0 Like
PiotrAdamarczuk
First Poster
Opcje

Mam ten sam problem , z tymi głośnikami , udało  się panu jakoś to rozwiazac?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@PiotrAdamarczukJaki masz dokladny model TV i czy takie same głośniki co autor tematu ?

0 Like
PiotrAdamarczuk
First Poster
Opcje

Model TV to Qled qe65q6fna 

0 Like
PiotrAdamarczuk
First Poster
Opcje
Glosnikii takie jak w wątku powyżej
0 Like