Wsparcie

Open search

Tv premium 65' plamy

Apprentice
Już mi wystarczająco pomogliście i mam nadzieję iż wnioski dla innych nasuwają się same i każdy zastanowi się nad następnym zakupem 10 razy nim zdecyduje się na TV Samsunga.
Jestem w stanie zrozumieć że sprzęt ma prawo ulec uszkodzeniu, ale nie jestem w stanie zaakceptować cwaniactwa i lawirowania by zaoszczędzić kosztem klienta.
Legend

@Mariusz70  Chyba znasz, swoje prawa jako konsument i zawsze możesz, skorzystać z tytułu rękojmi u sprzedawcy to on Ci sprzedał, a nie Samsung.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

No oczywiście że należy od pośrednika wymagać a nie od producenta, przecież to jest jasne jak słońce.

Masz całkowitą rację, firma Samsung tylko produkuje i w żaden sposób nie może być odpowiedzialna za to co w sklepie kupiłem, zwłaszcza kiedy po kilku miesiącach uległa zmianie jakość produktu.

PS. A tak ładnie zapewniacie o walorach i pewności gwarantowanej jakości, a tu się okazuje że wszystko w normie i tak ma być. 

Jakość tylko na początku, jakie smugi ? 

Przecież działa i coś widać to znaczy że wszystko OK  🤣

https://www.samsung.com/pl/tvs/uhd-mu7002/UE65MU7002TXXH/

Szkoda tylko że w nowym nie było takich atrakcji i walorow. 

Kupił bym z całą pewnością, uwielbiam oglądać plamy w tv 

Wstyd dla takiej firmy i nauczka na przyszłość. 

Pozdrawiam 

Legend

@Mariusz70  Mój też ma takie plamy no cóż, muszę z tym żyć jak jako serwisant Samsunga.

20191106_103708.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Swoją drogą to smutne że w dzisiejszych czasach muszę udowadniać że nie jestem koniem i walczyć z firmą o swoje prawa ... 

Miałem kilka lat temu bardzo mile   doświadczenie z serwisem gwarancyjnym Samsunga w Finlandii, gdzie zakończono mnie szybką, miłą obsługą i do tego jeszcze pełnymi przeprosinami za zaistniałe problemy.

PS. Rozumiem że  twój tv jest objęty gwarancją producenta i mimo to godzisz się na taki stan rzeczy. 

Legend

@Mariusz70  Już nie mam gwarancji na ten TV, ale pamiętaj, że Pracownicy Autoryzowanego Punktu Serwisowego są upoważnieni do oceny przyczyn wad produktu, a nie my na forum. Poza tym przy normalnym oglądaniu telewizji nie jest widoczne na materiałach Full HD czy 4K.

Autorzy z największą liczbą like