Wsparcie

Open search

Tv premium 65' plamy

Apprentice

20191105_192245.jpgSkandaliczna odpowiedź serwisu i traktowanie klienta "Po zapoznaniu się z dokumentacją zdjęciową trudno dopatrzeć się zmian, o których Pan pisze." Tak działają produkty Samsunga

15 ODPOW. 15
Superuser II
Superuser II

@Mariusz70 przyznam, że jeżeli faktycznie wysłałeś zdjęcie w takiej jakości, jak to zaprezentowane tu na forum, to w miejscach przez ciebie zaznaczonych nie widać plam. Za to cały ekran pokrywają artefakty i na dodatek cała górna część ma efekt winietowania.

Więc...  

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Dla serwisu wszystko jest OK 

Superuser II
Superuser II

@Mariusz70 ale faktycznie na tym zdjęciu nie widać nic konkretnego, poza winietowaniem i artefaktami mogącymi być spowodowanymi słabym aparatem. :(

To właśnie miałem na myśli pisząc wcześnieszy post.

Możesz zrobić zdjęcie w normalnych warunkach oświetleniowych?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Apprentice

20191026_154033.jpgZdjęć serwis dostał kilkanaście, najbardziej widoczne jest to nirownomierne podswietlenie matrycy ( widoczne zabrydzenia na filtrach ) w scenach ruchomych z jednorodnym tłem. Zdjęcia nie oddają tego co widać w rzeczywistości.

20191105_150701.jpg

Apprentice

Plik wideo ( S10 ) w linku 

https://s.amsu.ng/JQAj2s5w099N

Legend

@Mariusz70  Według mnie nie ma, podstawy do przyjęcia zgłoszenia wszystko jest w normie.

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Superuser II
Superuser II

@Mariusz70 po obejrzeniu filmu i nowego zdjęcia również uważam, że wszystko jest OK. Ale to tylko moja ocena. Wiadomo inaczej wygląda to, gdy patrzy się na coś na żywo, a inaczej poprzez zdjęcia i wideo.

Apprentice

Rozumiem że model z serii premium UHD tak ma, iż po kilku miesiącach ( koniec marca 2019) użytkowania można pożegnać się z obrazem wolnym od idealnego  🤣 

Nic tylko wydać pieniądze i cieszyć się zasyfioną matrycą w dużym formacie 65 ' 

Legend

Napisałeś, że masz, TV premium 65 tylko nie podałeś dokładnego modelu ? Czy już odwołałeś się od decyzji serwisu ?

@Mariusz70  Pisząc do działu reklamacji https://www.samsung.com/pl/info/contactus/ ? Jak możemy Ci jeszcze pomóc ?

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Autorzy z największą liczbą like