Wsparcie

Open search

Telewizor nie może połączyć się z internetem

Apprentice
Dzisiaj dzwoniłam poraz kolejny. Rozkładają ręce i twierdzą że to musi być wina tv. Podawali mi adres IP bramę DNS itd żeby wpisać ręcznie i nic. A serwis z sieci ma być jutro.
Legend

@justysia5553 Jeśli masz TV na gwarancji to zgłoś jeszcze raz ten problem niech serwis spóbuje się połaczyć z twoim routerem.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Nasz tv nie miał dostępu do prądu 6dni i nie pomogło ☹️
Apprentice
No był serwis i próbował i nic.
Apprentice
Stwierdził że to nie jest wina tv bo telewizor w serwisie działał. Na pierwszej wizycie wymienił częsc odpowiedzialna za WiFi. Nie pomogło. Potem przyjechał z płytą główną nowa. Nie pomogło. Wziął tv na testy do serwisu. Tam tv działał.
Legend

@justysia5553  jak @shabiniak  macie dziwne routery jak TP LINK czy Netis które są słabo wspierane.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
No ale miałam też inny ruter i na nim to się zaczęło. Dlatego wymienilam na nowy bo myślałam że to wina rutera
Apprentice
Myślę że to jakaś czarna magia bo inny tv Samsunga postawiony w tym samym miejscu działa bez zarzutu
First Poster

u mnie teraz chodzi i nic nie robiłem aby 'zaczęło"

Mam router TP LINK ale model moim zdaniem jest "dobry" ogarnia symetryczne łączne 100/100 za dobrą cenę  

a internet jest wszędzie na konsoli ps4, na telefonach ale telewizor czasami mówi "nie"  

Legend

@justysia5553  Może i magia ale ostani soft routera z 2016 roku 

Autorzy z największą liczbą like