Wsparcie

Open search

Telewizor nie może połączyć się z internetem

Legend

@MateuszE  Na początek sprawdz czy też masz aktualny firmware w routerze znajdziesz tu Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Dzwoniłam do dostawcy internetu i jest aktualny
Apprentice

Dzwoniłam do dostawcy internetu. Sprawdzali i. Jest aktualny

Legend

@justysia5553  łączysz TV z routerem po sieci WIFI 2.4 GHz czy 5GHz ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
A gdzie to sprawdzić?
Legend

@justysia5553 Po nazwie sieci wifi powiny być różne.

Apprentice
Sieci mam 2g i 5g. I żadna się nie łączy.
Apprentice
A tak w ogóle to bardzo dziękuję za chęć pomocy 😊
Legend

@justysia5553 Czyli problem nie wystąpił w serwisie też nie ma problemu u twojej kolerzanki i dostawca twierdzi że masz aktualny soft routera też był wynieniany router na inny. Czy serwis próbował u ciebie w domu połaczyć z twoim routerem twój TV ?

First Poster

Witam

wcześniej było pytanie czy problem udało się rozwiązać - otóż nie :( wszystkie wymienione porady były totalnie chybione.

jakiś miesiąc temu - nic nie zmieniajać w internecie i w telewizorze udało się połączyć TV z internetem - pytanie co pomogło ? Przed połączeniem w moim mieszkaniu była awaria prądu i TV nie miał dostępu do prądu przez jakieś 12H   Jak widać pomogło   

Autorzy z największą liczbą like