Wsparcie

Open search

Telewizor nie może połączyć się z internetem

First Poster
@vdsl2 wszsytkie jakie są dostępne. Utworzyłem też sieć wi-fi na iphonie która normalnie łączy się z laptopem i innymi sprzętami. a na telewizorze po wpisaniu prawidłowego hasła do sieci i weryfikowaniu jej zostaje przedstawiona informacja, że dana sieć nie ma połączenia z internetem. . . . (brama i dns to same 0.0.0.0)
Legend

@shabiniakTo może wykonaj reset do ustawień fabrycznych TV jak to nie pomoże i masz jeszcze gwarancje to pozostaje zgłosić do Samsunga tel 22 607 93 33 jeszcze sprawdż czy łączy się po kablu LAN ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
witam. mam ten sam problem. czy pan rozwiązał swój
Legend

@justysia5553  Napisz jaki masz model TV ? i jak jest podlączony po WIFI czy LAN ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
UE40K5600 AW
Apprentice
Podłączone WiFi. Przez rok działał bez zarzutu. Był w serwisie wszystko ok. Sprawdzany u koleżanki na WiFi działa. A u nas nie.
Apprentice
Dodam jeszcze że inny tel Samsunga u nas działa na WiFi tylko ten nagle przestał. Sieci się pokazują ale nie można się połączyć. Był resetowany telewizor ruter też. I nic
Legend

@justysia5553  Czy w TV masz taki firmware wer 1240 ? napisz jaki masz router marka/model ? 

Apprentice
Tak 1240. A ruter to Netis model WF2780
Apprentice
Ruter też wymienilismy na nowy bo myśleliśmy że to jego wina
Autorzy z największą liczbą like