Wsparcie

Open search

Telewizor dla gracza ­čÄ« Czyli o Game Mode i FreeSync w TV Samsung

Highlighted
Expert

Cze┼Ť─ç 

Czy wiedzieli┼Ťcie, ┼╝e w telewizorach Samsung jest mo┼╝liwo┼Ť─ç korzystania Trybu Gry ? Dzi─Öki tej opcji mo┼╝emy cieszy─ç si─Ö lepszymi wra┼╝eniami podczas grania.

Tryb Gry jest dost─Öpny na wszystkich obecnych telewizorach Samsung. Gdy tryb si─Ö uruchomi, skraca si─Ö potrzebny czas na przetworzenie sygna┼éu wideo z gry przez telewizor. Mo┼╝esz zauwa┼╝y─ç r├│┼╝nic─Ö na obrazie, ale po w┼é─ůczeniu trybu gry powinno nast─ůpi─ç zmniejszenie op├│┼║nie┼ä mi─Ödzy systemem gry a telewizorem.

Tryb gry optymalizuje ustawienia odbiornika TV do grania w gry wideo na konsolach typu XBOX lub Playstation.

Zalecenia odno┼Ťnie u┼╝ywania trybu gry:

- Nie mo┼╝na u┼╝ywa─ç podczas ogl─ůdania telewizji.

- Nale┼╝y w┼é─ůcza─ç po pod┼é─ůczeniu konsoli. W przeciwnym wypadku jako┼Ť─ç obrazu mo┼╝e ulec pogorszeniu.

- Powoduje automatyczne ustawienie trybu obrazu na standardowy a trybu d┼║wieku na film.

W niekt├│rych przypadkach tryb gry mo┼╝e powodowa─ç dr┼╝enie obrazu.

2.PNG

3.PNG

4.PNG

6.PNG

Dzi─Öki technologii FreeSync telewizor Samsung UHD ma mniejszy input lag, aby┼Ťcie mogli odczuwa─ç w czasie rzeczywistym szybko┼Ť─ç gry ­čĺ╗ 

A jakie s─ů wasze odczucia ? ? Korzystacie ? Dajcie oczywi┼Ťcie zna─ç.

2 ODPOW. 2
Legend

@ZuzannaN  Widz─Ö, ┼╝e jest jaki┼Ť problem z FreeSync na modelach z 2018?

https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Samsung-65nu8042-Xbox-One-X-automatyczny-restart-tv-i...

Je┼Ťli podoba Ci si─Ö moja odpowied┼║, daj mi lajka. Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť temat i Ci pomog┼éem ? Oznacz najlepsz─ů odpowied┼║ jako rozwi─ůzanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Expert

Cze┼Ť─ç @vdsl2  Nie mamy potwierdzonej usterki, kt├│ra og├│lnie mog┼éaby dotyczy─ç rocznika 2018. Je┼╝eli co┼Ť si─Ö dzieje, ka┼╝dy przypadek sprawdzamy indywidualnie. 

Editor7.gif

Czy wiesz ju┼╝ wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich film├│w i inteligentne pi├│ro w jednym mobilnym urz─ůdzeniu!

GALAXY UNPACKED
Do┼é─ůcz do dyskusji o Note10!

Autorzy z najwi─Öksz─ů liczb─ů like