Wsparcie

Open search

Telewizor UE65NU7442UXXH wisi w trybie TV

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam Telewizor zawisł w trybie TV i nie można zmienić źródła. nie można wejść w tryb menu, smart - NIC 

przyciski kolorowe po naciśnięciu - wyświetla się - niedostępny, naciskając na źródło jest brak reakcji.

Jedynie manualnie przy zmianie z przycisku na TV udaje się zmienić źródło na podłączony Laptop ale nic więcej się nie da zrobić . Pilot zgodnie z poradami już resetowałem - da się jakimś magicznym przyciskiem ustawienia ?

Tv kupiłem wczoraj a dziś żona na chwile coś sama pokręciła - mówi że wychodziła tylko z przeglądarki przyciskiem cofnij cofnij aż weszła to trybu TV . Anteny nie mamy podłączonej więc chce znaleźć kanały no ale czemu nie można włączyć menu ??? Czy ktoś coś poradzi ??

20190106_195133.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Hotshot

Skoro udało ci się użyć telefonu jako pilota próbowałeś wykonać resetowanie ?

reset.JPG

11 ODPOW. 11
GrandMaster

@satyrbbTo odłącz TV na około 10 nim od prądu 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

ok spróbuję . Wyłączyłem na 3 ale nie pomogło - spróbuję, 

Apprentice

nie pomogło. po podłączeniu telefonu jako pilota można włączyć smarthub i dostać się do menu. Więc zrobiłem od nowa konfigurację i zaznaczyłem autostart z ostatniej aplikacji ale tv wchodzi na starcie w tryb TV i źródła nie można zmienić na inne. Pilot oryginalny : klawisz domek czyli smarhub nie reaguje , cofnij w trybie TV podobnie . Baterie wymienione pilot rozparowany i sparowany kilka razy . 

Hotshot

Skoro udało ci się użyć telefonu jako pilota próbowałeś wykonać resetowanie ?

reset.JPG

GrandMaster

@satyrbbTo pozostaje Ci kontakt z infolinią Samsung tel 22 607 93 33

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@satyrbb jeszcze jedno co mi przychodzi na myśl, to czy tv nie jest przypadkiem w trybie sklepowym?

Sprawdź co się stanie po próbie wyszukania kanałów. Czy masz podpięte jakieś źródło sygnału? Jeżeli nie, to podepnij, a jeżeli masz, to odłącz.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Dziękuję za pomoc wszystkim. Szewcu mam włączony lapek - źródło można zmienić z telewizora.  Zamówiłem pomoc na jutro - nie mam pojęcia co się mu dzieje. 

Expert

Cześć @satyrbb,

Czy po przytrzymaniu przycisku z domkiem jesteś w danie wywołać połączenie zdalne.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice
nic się nie dzieje
Autorzy z największą liczbą like