Wsparcie

Open search

Telewizor UE55k6370ss Youtube z telefonu nie łączy się z aplikacją w TV.

Apprentice

Witajcie, 

od jakiegoś miesiąca lub dwóch nie mogę zmusić do współpracy Youtube'a w relacji telefon-> telewizor. 

Gdy klikam udostępnianie obrazu na telewizor mój telefon wyświetla że się łączy. Niestety, trwa to w nieskończoność.

Udostępnianie poprzez kod działa bez zarzutu. 

Co ciekawe, bez problemu działa Smart View i wszystkie z nim związane funkcje.

Telefon Galaxy S8 z Nougat'em ( póki co ).

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II
Zacznij od sprawdzenia aktualności oprogramowania w tv. Sprawdź co jest na stronie suportu a co pokazuje telewizor.
Przeinstaluj aplikację YT na tv oraz wyczyść dane i pamięć aplikacji YT na telefonie i sprawdź czy łączność powróciła.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Wszystkie te kroki poczynione zostały zanim tutaj napisałem, niestety nie pomogło to nic.
Superuser II
Superuser II
Zauważyłem, że obecnie aby w mobilnej aplikacji YT pojawiła się ikona udostępniania, telewizor i telefon muszą być w trybie Smart View. Wtedy można udostępnić zawartość aplikacji. Gdy wyjdziesz z tego trybu w aplikacji znika ikona udostępniania.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like