Wsparcie

Open search

Telewizor UE50MU6102K problem nie widzi odtwarzacza dvd

First Poster

Witam! Mój telewizor UE50MU6102K nie widzi podłączonego za pomocą kabla optycznego odtwarzacza dvd. Również nie wiem jak zmienić wejście hdmi na av. Dziękuję za odpowiedzi

5 ODPOW. 5
Expert

Cześć 

Kabel optyczny służy do połączenia tv z systemem audio, nie da się połączyć tv z DVD za pomocą tego kabla.
Jakie wyjścia masz dostępne w Twoim odtwarzaczu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Highlighted
First Poster

Rozumiem, niestety to jest dvd starego typu złącza skopiowane z strony producenta: "Euroscart (z RGB), komponentowe, S-Video, kompozytowe, cyfrowe wyjście audio (elektryczne i optyczne), wyjście audio 5.1, USB, czytnik kart pamięci SD, MMC i MS"

Expert

Cześć 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

To jest dvd Manta Prince 4. Ale chyba w najbliższym czasie kupimy jakieś nowe najlepiej z Samsunga. Tego dość długo nie używaliśmy i był potrzebny jednorazowo kiedy wynikł właśnie ten problem z podłączeniem.

Superuser II
Superuser II

Do czasu zakupu nowego sprzętu można w taki przypadku skorzystać z konwertera.konwerter.jpg

Dostępne zarówno w sklepach rtv jak i na serwisach aukcyjnych. Cena od okło 150 PLN w górę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like