Wsparcie

Open search

Telewizor Samsung UE55MU6102 brak aplikacji google play story

Superuser II
Superuser II

Gdy czytam takie rzeczy, to...

Sprzedawca też się schował, czy może był niemową. 

Złe tłumaczenie samego siebie. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

To czytaj, chłopcze, ze zrozumieniem - nie będziesz sie niepotrzebnie zaperzał. Telewizor kupiłem w sklepie internetowym, więc sprzedawca się poniekąd "schował". Czy jednak napisalem gdzieś, że mam do kogoś żal? Stwierdziłem fakt - informacji o systemie operacyjnym nie ma w ogólnodostępnych danych technicznych. Być może są w szczegółowej specyfikacji a ja, jak napisałem - nie będę dla paru złotych robił analiz i porównań, bo mi się nie chce. A że jestem rozczarowany nabytkiem?  Napisałem dlaczego. Czy prosiłem o radę jak uniknąć rozczarowań albo o ocenę mojego stylu kupowania? Nie. To po co zabierasz głos? Chcesz mi dopiec? (to było pytanie retoryczne, nie sil się na odpowiedź, eot)

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Timeman  napisał(a):

To czytaj, chłopcze...

Dobrze dziadku 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like