Wsparcie

Open search

Telewizor SAMSUNG UE32M5502

First Poster

Nie mogę otworzyć zadnej strony. Pojawia się komunikat: "Wystąpił problem z certyfikatem strony"

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II
Resetuj ustawienia przeglądarki. Czy inne aplikacje w hubie działają?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Highlighted
First Poster

Chyba był problem z łączem wi-fi, bo później było ok. Jestem jeszcze laikiem w smart tv i muszę to stopniowo ogarniać.

Dostęp do wszystkich aplikacji wymaga posiadanie konta? Co to jest huba?

Superuser II
Superuser II

Warto mieć konto na tv, tam zapisują się nasze ustawienia, również te od przeglądarki internetowej i aplikacji. Smart Hub to aplikacja nadrzędna nad pozostałymi aplikacjami dostępnymi w tv. To dzięki niej komunikujesz się z usługami multimedialnym i aplikacjami firm trzecich dostępnymi w menu telewizora. To Smart Hub pozwala Ci na wejście w menu aplikacji, ich doinstalowywanie i odinstalowywanie. Ponadto pozwala ci na dostęp do szybkich ustawień tv.

A w skrócie i najprościej? To ten pasek który wyświetla się na dole ekranu.

sh.png

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like