Wsparcie

Open search

Telewizja Hiway a parowanie pilota

Legend

@Jumajeej1984  Raczej panom chodziło, o nazwę operatora Inea ta nowa wersja firmware do TV jest dostępna od 29.08.1019. A poza tym to nie Inea dodaje, modele urządzeń a Samsung.  A tak na  marginesie nie jest też potrzebny dokładny model do sterowania urządzeniem. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Dodam tą wersję zatem na dniach i zobaczymy co będzie. Dziękuję i pozdrawiam.

Legend

@Jumajeej1984  Czy już wgrałeś nowy firmware ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Witam serdecznie. Okazuje się ze ostatnia cyfra nic nie zmienia i posiadam najnowszą aktualizację.
Apprentice
A jeśli nie jest potrzebny dokładny model to co zatem mam zrobić?
Legend

@Jumajeej1984  Raczej nic z tym nie zrobisz i nie liczy, że zostanie dodany  ten dekoder do listy. 

Apprentice

Już się z tym pogodziłem. Choć czuję gorycz. Kupując ten telewizor liczyłem na to , że wreszcie pozbede się innych pilotów. 

Autorzy z największą liczbą like