Wsparcie

Open search

Telewizja Hiway a parowanie pilota

Legend

Pierwszy raz widzę taki komunikat jak u ciebie kiedyś modele TV serii "F" miały odbiornik poczerwieni do sterowania urządzeniami "BN96-31644A" Pozostaje czekać na na kolejne aktulizacje TV może kiedyś zostanie dodany ten dekoder. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak jak mówisz. Obym się doczekał bo przyznam szczerze, że bez tego jest lipa megaaaa. 

Legend

@Jumajeej1984  Nie wiem czy masz inne urządzenie żeby sparować  z TV i zobaczyć czy będzie takie samo info ?

Albo zadaj pytanie przez email i dołącz ostanie zdjęcie https://www.samsung.com/pl/support/email-technical-question/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tv Box Xiaomi działa aż miło 😀

Legend

@Jumajeej1984  Czy jest widoczny dekoder Anynet + ?

20190812_181427.jpg

Podłączenie urządzenia zewnętrznego przy użyciu funkcji Anynet+ i korzystanie z menu tego urządzenia Ustawienia Ogólne Menedżer urządzeń zewnętrznych Anynet+ (HDMI-CEC) Spróbuj 1. Dla opcji Anynet+ (HDMI-CEC) wybierz ustawienie Włączone. 2. Podłącz do telewizora urządzenie zgodne ze standardem HDMI-CEC. 3. Włącz podłączone urządzenie zewnętrzne. Urządzenie zostanie automatycznie podłączone do telewizora. Po zakończeniu procesu podłączania można na ekranie telewizora uzyskać dostęp do menu podłączonego urządzenia przy użyciu pilota telewizora i sterować urządzeniem. " Proces podłączania może potrwać do 2 minut. Przeczytaj przed podłączeniem urządzenia Anynet+ (HDMI-CEC) " Urządzenia z usługą Anynet+ (HDMI-CEC) należy podłączyć do telewizora za pomocą kabla HDMI. Należy pamiętać, że niektóre kable HDMI mogą nie obsługiwać funkcji Anynet+ (HDMI-CEC). " Pilota uniwersalnego telewizora można skonfigurować w taki sposób, aby sterował, nieobsługującymi standardu HDMICEC, dekoderami telewizji kablowej, odtwarzaczami Blu-ray i zestawami kina domowego innych producentów. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do części „Sterowanie urządzeniami zewnętrznymi za pomocą pilota Samsung — korzystanie z pilota Konfiguracja uniwersalnego pilota”. " Funkcji Anynet+ nie można używać do sterowania urządzeniami zewnętrznymi, które nie obsługują standardu HDMI-CEC. " W niektórych sytuacjach pilot telewizora może nie działać. W takim przypadku należy ponownie skonfigurować urządzenie jako urządzenie współpracujące z funkcją Anynet+ (HDMI-CEC). - 46 - " Funkcja Anynet+ (HDMI-CEC) działa tylko z urządzeniami zewnętrznymi obsługującymi standard HDMI-CEC i tylko wtedy, gdy urządzenia te są w trybie gotowości lub włączone. " Za pomocą funkcji Anynet+ (HDMI-CEC) można sterować maksymalnie 12 zgodnymi urządzeniami zewnętrznymi (maksymalnie trzema tego samego typu) z wyjątkiem zestawów kina domowego. Za pomocą funkcji Anynet+ (HDMI-CEC) można sterować maksymalnie jednym zestawem kina domowego. " Aby można było słuchać dźwięku w formacie 5.1 z urządzenia zewnętrznego, należy je podłączyć do telewizora za pomocą kabla HDMI, a zestaw kina domowego 5.1 bezpośrednio do złącza wyjściowego dźwięku cyfrowego w urządzeniu zewnętrznym. " Jeśli skonfigurowane zostało sterowanie urządzeniem zewnętrznym zarówno przy użyciu funkcji Anynet+, jak i pilota uniwersalnego, może być ono obsługiwane wyłącznie przy użyciu pilota uniwersalnego

Apprentice

Jutro zobaczę. Choć nie wiem czy łapie to co wysłałeś. No ale zobaczymy. Pozdrawiam.

Legend

@Jumajeej1984  Jesli na Tv Box Xiaomi nie masz takiego info jak przy dekoderze to by znaczyło że nie ma HDMI-CEC.

Apprentice

1565692113389.jpg

Takie coś mam. A skąd mam wiedzieć czy urządzenie jest podłączone czy nie ?

Legend

@Jumajeej1984  Zobacz na samym dole menadzier urządzeń czy tam będzie ?

Apprentice

1565693463743.jpg

Autorzy z największą liczbą like