Wsparcie

Open search

Telewizja Hiway a parowanie pilota

Legend

@Jumajeej1984  Jutro spróbuje się wybrać do Euro AGD i sprawdzę co można zrobić.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@Jumajeej1984  Nawet po wpisaniu Inea mam opcje z prawej strony wyboru producenta urządzenia. A co masz na tablice ?

imageedit_3_4826279681.jpgimageedit_1_9269267704.jpg

Czytałem na forum Satkuria że ludzie nie mogą sterować na pomocą pilota TV jak LG więc pozostają Ci dwa piloty dziwne te dekodery ADB podobnie jest od Multimedi.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
A jednak niestety. Zobaczymy co na to jeszcze "programiści" z samsunga.
Legend

@Jumajeej1984  Problem jest od 2011 roku z dekoderami ADB a dokłanie z jego softem też widziałem że już założyleś temat na elektrodzie.

Apprentice
Staram się wszędzie zaciągnąć informacji. Może ktoś kiedyś miał już taki problem i go rozwiązał.
Legend

Dostałeś informacje od Inea https://forum.satkurier.pl/topic/29392-dekoder-adb-2670wf/

Apprentice
Niestety nie.
Legend

@Jumajeej1984  napisał(a):

Witam serdecznie. Niestety ale mam problem żeby sparowac pilota od tv Samsung UE43RU7472 z dekoderem ADB 2670WF. W inea powiedziano mi że przy telewizji hiway jest to niemożliwe i muszę mieć dwa piloty. 

@Jumajeej1984  Chyba dostałeś informacje że nie jest możliwe.

Apprentice
Aha. Tak. Dzwoniłem do Inea i powiedzieli, że jest to niemożliwe. Ale wolałem jeszcze dopytać speców od Samsunga.
Legend

@Jumajeej1984 Czy ten dekoder ma HDMI CEC ? Jest to bardzo ważna rzecz do sterowania przez TV oczywiście twój TV ma a dekoder raczej tego nie ma i dlatego ten problem.

Autorzy z największą liczbą like