Wsparcie

Open search

Telewizja Hiway a parowanie pilota

Legend

@Jumajeej1984  Też nie mają tego dekodera inne marki jak Sony czy LG ale nie znaczy że nie da się tego skonfigurować.

Taki sam problem był z dekoderem Orange czy Vectry ale bez problemu sobie z tym poradziłem gdy pracowałem w serwisie dla Samsunga  

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Zrobiłem wszystko według instrukcji. Mało tego zaktualizowałem TV. I nadal nic. Może w takim razie byłbyś tak uprzejmy i powiedział mi jak Ty byś to zrobił ?
Legend

Gdym miał przed sobą taki sam TV i dekoder to bym mógł Ci wiecej napisać ale nie mam a u znajomego będe za 2 tygodnie który posiada dekodery od Posatu i NC+ a poza tym Warszawie nie ma takiego operatora jak Inea czy Hiway

Może coś więcej pomoże nasz Expert @StaszekM  ?

@Jumajeej1984  Edit jeszcze spróbuj wybrać zamiast Inea to ADB która jest na liscie w moim TV jest sporo podobnych dekoderów jaki ty masz może uda się coś dopasować tak to ja robiłem gdy prakowało dokładnego urządzenia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
ADB 2670WF
Apprentice

1565525417295.jpg

Tutaj niema dostawcy ADB 

Legend

@Jumajeej1984  Wiem jaki ty masz dekoder zobacz zdjęcia co ja wybieram w moim TV innym niż ty żeby skonfigurać dekoder do działania z TV

imageedit_1_3001082908.jpgimageedit_1_3764368057.jpgimageedit_2_9881298422.jpgimageedit_5_6741255264.jpg

Legend

@Jumajeej1984  Czy wpisujesz jak zaznaczyłem Ci na zdjęciu na czerwono ?

1565525417295.jpg

Apprentice
U mnie w tv niema dostawcy adb. Jaki podałeś kod pocztowy ?
Legend

@Jumajeej1984  Zadnego kodu nie wpisywałem nie jest on potrzebny do tego celu.

Apprentice
Wszystko robie tak jak Ty prócz tego ze u mnie nie ma dostawcy ADB
Autorzy z największą liczbą like