Wsparcie

Open search

Telewizja Hiway a parowanie pilota

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Jumajeej1984 

Dzięki za informacje. Mam nadzieję, że przyszłe aktualizacje pozwolą na rozwiązanie utrudnień.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Apprentice
Oby. A mniej więcej co jaki czas pokazuje się aktualizacja ?
KrzysiekK Moderator
Moderator

@Jumajeej1984 

Tu niestety nie ma klarownej reguły. Może być to kilka miesięcy.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Legend

@Jumajeej1984  Masz TV  Hiway na łączach Inea czy wpisywałeś nazwę Inea ? Która jest dostepna w każdym modelu Samsunga.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Dostawca Inea. Telewizja hiway. Tak wybrałem Inea. Ale mojego dekodera w ogóle niema w "jadłospisie" haha.
Legend

Nie jest konieczne wpisywanie modelu dekodera jak masz problem zadzwoń na infolinie Samsunga tel 22 607 93 33 a zdanie Ci pomagą skonfigurować są dostepni 24H przez 7 dni

20190811_081955.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Muszę mieć coś przygotowana ?
Apprentice
Tylko nie wiem czy się dobrze rozumiem. Dekoder sam w sobie działa na tv tylko nie działa pilot samsung z tym dekoderem.
Legend

@Jumajeej1984  Zachęcam do przeczytanie instrukcji osługi na stronach 29 i 44 gdybym u Ciebie dawno bym sobie z tym poradził z konfiguracją.

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201907/20190701121230466/MUSDVBEUR-2.0.7_EM_MUSE_EU_POL...

Apprentice
Kolego instrukcja obsługi to czasami nie wszystko. Tak jak myślałem. Problem jest dużo bardziej złożony i samsung nie ma jeszcze dodanego tego dekodera.
Autorzy z największą liczbą like