Wsparcie

Open search

Telewizja Hiway a parowanie pilota

Apprentice

Witam serdecznie. Niestety ale mam problem żeby sparowac pilota od tv Samsung UE43RU7472 z dekoderem ADB 2670WF. W inea powiedziano mi że przy telewizji hiway jest to niemożliwe i muszę mieć dwa piloty. 

75 ODPOW. 75
Legend

@Jumajeej1984  Czy masz telewizję Hiway czy Inea ? Czy wyszukiwałeś po modele lub nazwie ?Masz juz najnowszy firmware wer 1312 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Dostawcą hiway jest Inea. A firmware wer sprawdzę jutro. W każdym bądź razie próbowałem zaktualizować i nie było nic dla mnie nowego.
Legend

Na liscie mojego TV jest tylko Inea a aktulizacje możesz pobrac z stąd Klik i zaktulizować przez USB 

https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Aktualizacja-oprogramowania-przez-USB/td-p/418856

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Ok rano zobaczę aktualizację. A oferta wyglada tak https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja .
Legend

@Jumajeej1984  Ofertę znam ale coś mi się zdaje że na dziś nie będzie możliwe sterowanie tym dekoderem pozostaje coś takiego jak Co można dodać ulepszyć Pomysły sugestie.

Apprentice
Ok. Dzięki. Zobaczę jeszcze tą aktualizację. Chyba ze Ty możesz u siebie sprawdzić ?
Legend

@Jumajeej1984  Jak będę u znajomego to sprawdzę czy jest na liście ten dekoder ale on jest zbyt nowy że już był dostępny. Raczej szybko go nie będzie dla tego operatora mało popularny co innego Orange czy UPC.

Apprentice
Ok. Dzięki i czekam na informację.
Apprentice
Niestety aktualizacja noe pomaga.....
Autorzy z największą liczbą like