Wsparcie

Open search

TVP SPORT

Apprentice

Na JU7000 (Tizen 2015) poprzez przegladarkę internetową (web browser) niestety nie da się odtwarzać obrazu video ani transmisji ze strony sport.tvp.pl, czasem leci sam dźwięk. Natomiast inny sposób dostepu do TVP Sport jest poprzez hbb na TVP1 i TVP2  (na DVB-T czyli naziemnej).

PYTANIE:

Czy przez hbb TVP da się oglądać transmisje nadawane na żywo przez TVP Sport (spis transmisji: http://sport.tvp.pl/transmisje)?

2 ODPOW. 2
Apprentice

Uzupełnię pytanie:

Przez hbb na kanałach naziemnych TVP (Platforma Hybrydowa) są dostępne treści tvp sport (informacje, wideo, galerie). Jednakże żadne w miarę aktualne wideo nie daje się odtworzyć (Samsung smart tv seria JU, czyli Tizen 2015 - otwiera natomiast jakieś stare wideo przykładowo z A. Milikiem z 2013 roku), na ekranie tv komunikat:

 

PRZEPRASZAMY.

WIDEO POSIADA NIEODPOWIEDNI FORMAT.

NASI SPECJALIŚCI JUŻ JE KONWERTUJĄ...

 

Tak czy inaczej w apce hbb brak transmisji on-line (strumienia) kanału tvp sport.

 

Chciałbym wiedzieć:

* Czy to Kurski z Warszawy czy Li z Korei mają nas klientów tak głęboko w d..., czyli kto wreszcie mógłby sprawić, żeby wideo z hbb tvp sport się odtwarzały?

* Jak jest u Was z tvp sport (w przeglądarce www / w apce hbb) na innych modelach smart tv (i niekoniecznie Samsung) / innych rocznikach Tizena?

New Member

Co do uzupełniającego pytania, to chyba już działa .

Autorzy z największą liczbą like