Wsparcie

Open search

TVN Player, Ipla, Vod kiedy będzie działać?

Apprentice

Witam

Zakupiłem TV ue55mu7002, niestety od początku nie można korzystać z w/w aplikacji. Podczas oglądania jakiegokolwiek materiału tv zawiesza się podczas odpalania reklam. Oczywiście ma najnowszy firmware itp. Nie wiem w czym jest problem.  

Może jakieś pomysły?

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II
Zacznij od przeinstalowania tych aplikacji. I napisz więcej o tym zawieszaniu się. Czy oznacza brak funkcjonalności apki, czy buforowanie materiału?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Przeinstalowanie? to pierwsza rzecz którą zrobiłem i to nie raz. Aplikacje odpalają się normalnie, można poruszać sie po nich swobodnie. Cały problem polega na tym,  że po odpaleniu jakiwgokolwiek materiału np odcinek serialu odpalają się reklamy(normalne) i na tym koniec. Czarny ekran buforowania. Netflix i inne apki działają ok. Mam wrażenie, że problem jest tylko przy wyświetlaniu reklam przed właściwym materiałem. 

Superuser II
Superuser II
Nie wiem kto jest dostawcą twojego Internetu. Być może reklamy idą z innych serwerów niż materiał do oglądania. Skontaktuj się z dowcawą internetu, może trzeba pozmieniać porty. W tej kwestii to on będzie lepiej zorientowany.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Miałem takie podejżenie, ale w pokoju obok na starym TV Samsunga (8lat), nie ma tego problemu. Recę mi opadają:( 

Wielka szkoda, fajny TV.

Dziękuję za chęć pomocy. 

Pozdrawiam

Apprentice

Witam.

Na jaki rynek był dedykowany przedmiotowy telewizor? Chodzi o to czy to był model przygotowany do użytkowania w Polsce? Może tu jest problem?

Autorzy z największą liczbą like