Wsparcie

Open search

TV UE75JU7000 + B&W PANORAMA 2

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,

Posiadam zestaw jak w temacie. Urządzenia połączone za za pomocą przewodu HDMI.

TV HDMI ARC <--> P2 HDMI ARC. Niestety ARC nie działa. Brak dzwięku na HBO GO, etc.

SOft na TV 1530.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

Czy ten problem jest tylko na HBO GO ? Czy na kanałach TV ten problem nie występuje ?

Jeszcze zapoznaj się raz z instrukcją od strony 81

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

13 ODPOW. 13
Legend

Czy ten problem jest tylko na HBO GO ? Czy na kanałach TV ten problem nie występuje ?

Jeszcze zapoznaj się raz z instrukcją od strony 81

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Na kanalach TV nie występuje. Belka nie odtwarza dźwięku w przypadku aplikacji, HGO GO, Yotube i Xbox One.

X podpięty bezpośrednio do HUB'a TV a nie do belki.

Apprentice
Masz jakiś konkret pisząc o stronie 81 w instrukcji ?
Legend

Jak tylko jest problem ze Smart Hub to wykonaj reset TV do ustawień fabrycznych.

Highlighted
Apprentice
Nie, to nie jest problem ze Smart HUB.
Legend

@Jerom76Nie bardzo ciebie rozumiem czy dżwięk jest na BW Panorama z kanałów TVP 1 czy go niema ?

Apprentice
Na kanałach TV (problem) nie występuje. Problem- podmiot domyślny.
Jak napisałem w poście wyżej.
Legend

U mnie na TV UE40JU6740 firmware 1530 na Samsungu HT=X30 i YAMAHA MusicCast RX-V483 wszystko dziala bez problemu.

Apprentice
Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko jest OK. Niestety u mnie nie i dlatego napisałem posta z prośbą o pomoc.
Autorzy z największą liczbą like