Wsparcie

Open search

TV UE49NU7172UX sam się włącza

First Poster

W międzyczasie pojawiały się różne problemy, ale to akurtat była kwestia braku kompatybilności z libreelec. W końcu to naprawili i póki co śmiga. Problem jest właśnie z TV, że po wyłączeniu tak zaczyna szaleć.

GrandMaster

@orzechszek  To pozostaje Ci kontakt z Samsungiem tel 22 607 93 33.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

A czy ktoś wie jak wyświetlić logi telewizora MU7002 ?

GrandMaster

@orzechszek  Tak wiem, ale to się wiąże z utatą gwarancji a poza tym na oficjalny forum nie mogę Ci tego napisać. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Ok, dzięki. Czyli przejście TV w tryb developer mode i wbicie sie po api nie wystarcza? Trzeba inaczej ingerować?

GrandMaster

@orzechszek  Jak masz TV na gwarancji zgłoś problem do serwisu. Nie masz dokumentacji i doświadczenia nic sam nie zrobisz a TV zamienisz w cegłe. 

First Poster

Witam,

Informacja dla potomnych - wygląda na to że z jakiegoś powodu winowajcą jest port USB. Jeśli jest on aktywny po wyłączeniu, to randomowo powoduje uruchomienie telewizora. Po włączeniu w biosie "ErP Support" (Przechodzenie w deep sleep), problem ustąpił, tylko niestety wtedy ograniczamy funkcje sprzetu typu: Power On By Keyboard, and Wake On LAN. Wygląda jakby dowolny sygnał z HDMI uruchamiał TV. Raczej nie tak to powinno działać.

Autorzy z największą liczbą like