Wsparcie

Open search

TV UE32EH5300 - nie łączy się z internetem od ponad tygodnia

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witajcie, może ktoś wie jaka może być przyczyna, połączenie z routerem jest drożne. Ale z aplikacji smart nie moge skorzystać bo od dłuższego wyskakuje komunikat brak dostępu do sieci. Czekam z niecierpliwością na burze mózgów. Wcześniej takie problemy występowały sporadycznie i trwały kilka godzin, a teraz od dłuższego czasu ciągle to samo.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
GrandMaster

@danx Jaki masz router marka/model ? Czy wpisywałeś DNS 8.8.8.8 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

8 ODPOW. 8
GrandMaster

@danx  Czy masz już najnowszy firmware w TV wer 2008 ? Jak jest podłączony router z TV czy kabel wymieniałeś? 

Reset Smart Hub Klik 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

GrandMaster

@danx  Jeszcze jedno może masz niestabilny internet i też tak może się objawiać?

Apprentice

Firmware jest w ver 2008, internet stabilny, kabel w porzadku, połączenie z routerem telewizor ma widać go w sieci domowej, mogę odtwarzać filmy i obrazy z laptopa na tv. Ale połączyć z siecia internet nie mogę, nie mogę korzystać z aplikacji w tv.

GrandMaster

@danx Jaki masz router marka/model ? Czy wpisywałeś DNS 8.8.8.8 ?

Apprentice

Technicolor cga2121. Nie próbowałem zmianiac DNS'a

GrandMaster

A czy odłączaleś TV i router od prądu na około 10 min ?

Apprentice

Zmiana DNS'a pomogła. Dziękuje. Już wszystko działa jak powinno.

Expert

Cześć @danx cieszę się, dzięki @vdsl2 

Autorzy z największą liczbą like