Wsparcie

Open search

TV Samsung UE55MU7042 + Soundbar Sony HT-CT390 - TV sam się włącza - HDMI ARC

Expert

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Witam ponownie, dotychczasowe odłanczanie na noc dekodera przestało pomagać. Od dwóch dni telewizor włancza sie samoczynnie będąc podłączxonym jedynie do saundbara.  Czyli tak jak by problem się rozrastał. Czy pojawiły sie może jakies nowe informacje na temat takiego zjawiska, czxy próbowac dzwonić na infolinie i prosic o zdalne sprawdzenie stanu telewizora? 

Legend

@ArturK  Zadzwoń na infolinie tel 22 607 93 33 sprawdzą co się dzieje nie dobrego u ciebie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Witam ponownie, na dzień dzisiejszy wydaje się, ze pomoc telefoniczna pomogła. Wylaczenie opcji aktualizacji i reset ustawień i telewizor zachowuje się tak jak powinien.  Dziekuje za pomoc.

New Member

Ja nie mam soundbar a wł. sie tv codziennie w nocy i w dzien samoczynnie

Highlighted
Expert

@DawidSJaki model telewizora posiadasz ? Spróbuj wyłączyć funkę uruchomienia  za pomocą urządzenia przenośniego.

Z łatwością zrobisz to wykonując następujące czytnności:

Ustawienia->Sieć->Ustawienia Eksperckie->Uruchomienie za pomocą urządzenia przenośnego.

Należy tą opcję wyłączyć, a telewizor nie powinien już uruchamiać się automatycznie.

Daj znać jak, będzie zachowywać się po tej czynności

Autorzy z największą liczbą like