Wsparcie

Open search

TV Samsung 65Q6FNA (2018) – Najlepsze proponowane ustawienia

Legend

Była tu jedna osoba na forum która miala wykonaną taką usługę ale nie wiem czy przez tą firmę.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

super robota ale podpinam  się do pytanka co do trybu gra? nie wiem czy to kwestia gustu czy modele tak się różnią ale w tegorocznym qe65q6rat te same ustawienia wydają się ciemne na moim,  nie wiem czy w tym modelu powinienem inaczej chyba poustawiac ?

Navigator

Siemanko !!!

Chłopy i Panie !!! sorrki za poślizg , miałem wyjazd , pół roku mnie nie było :((((((( 

Na weekend będą te ustawienia ps4 pro i poprzeglądam jeszcze tematy co tam potrzeba ...

POZDRO !!!

JESZCZE RAZ SORX ZA POŚLIZG !!! 

Explorer

luzik 😁😁 a co do wcześniejszego pytania czy myślicie że roznia się te modele,  bo wydaje się że ten moj q6rat przy tych samych parametrach wygląda ciemnej niż wasz opisywany q6fna , chociaż nie miałem .możliwości porównania 

Navigator

Hejka , każdy telewizorek jest inny , nowy model tv - nowe ustawienia , można się wzorować na tych ustawieniach , ale najważniejsze co musisz się dowiedzieć na jakiej wartości podświetlania twój tv osiąga jasność kalibracyjną ( w moim modelu było to wartość 9 w serii ks wartość 4/5 )) reszta ustawień od czasu serii KS jest taka sama więc można dobrać coś do siebie ... 

Jaki masz dokładnie typ tego tv ???? q60 ??? 

Explorer

20190909_214640.jpg

Explorer
QE65Q6rat
Explorer

QE65Q6RAT

Explorer

dziwne że na forum nie ma nikogo kto  by się interesowal tym modelem 😁😁😁

Navigator

oki to tak :

twój tv jest taki hmmm no budżetowy, w testach jasności wypada gorzej niż q6 .... wiec tak na tych ustawieniach będziesz miał za ciemno rekomendowana jasność dla twojego tv to 17 wiec ja bym ustawił na  20

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q60-q60r-qled/settings

artykuł z kalibracji ... ale ustaw wartość na 20 i resztę ustawień zostaw tak jak pisałem ... i sprawdź 

QE65Q60R ???? a nie taki masz ?

Autorzy z największą liczbą like