Wsparcie

Open search

TV Samsung 65Q6FNA (2018) – Najlepsze proponowane ustawienia

Hotshot

Hej @pietas,
Czy możesz przesłać naszym użytkownikom @eMAGieIKa44  i @Barkul8811 proponowane przez Ciebie ustawienia obrazu pod PS4?

To pożądany towar

Dzięki!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Czy te ustawienie odnoasza sie również do innych tv Samsunga? Posiadam UE55NU8042 i u mnie przy takich ustawianiach strasznie ciemno słabe podświetlenie ale za wsze miałem na max. Ponawiam pytanie o ps4 pro

Legend

@Barkul8811  Takie ustawienia to raczej dla "Q" jak u siebie to ustawiłem jak jest podane to widziałem ciemność a nie obraz.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

A jakie masz ustawienia pod sb? Netflix, upc  hd, ps4 pro

First Poster
Tez masz ten model co ja?
Legend

Nie inny model ale weszystkich jakie miałem modele od "C" do "JU" ma swoje ustawienia

Tryb Obrazu -Standartowy

Podświetlanie – 14/15

Jasność – 45

Kontrast – 100

Ostrość – 50

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@Barkul8811  Może zobacz ten film i skorzystasz z tej usługi 

First Poster
Moze faktycznie wydać pare złoty i mieć to z głowy
Legend

@Barkul8811  Już próbowałeś różnych ustawień jakie znalazłeś tu czy w sieci ale żadne Ci nie pasują. Więc najlepsze będzie dla ciebie rozwiązanie.

First Poster
Czy ktoś juz korzystał z usług skalibruj tv? Warto polecacie koszt całkiem spory ale podobno warti
Autorzy z największą liczbą like