Wsparcie

Open search

TV Samsung 60j6240

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witaam,kupiłem powyższy telewizor w dniu 26.10.2017 i w tej chwili pojawił się na 3/4 szerokości ekranu czerwony pasek od góry do dołu szerokości ok1-2 mm.Czy to normalne że po tak krótkim okresie uzytkowania coś się stało?czy ktoś miał podobny przypadek i co mnie czeka dalej?serwis wymiana czy co?i czy w przypadku serwisu i tv 60 cali mam obowiązek dostarczenia go 50 km czy przyjeżdżają sami?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Navigator

Cześć robista

Na podstawie załączonego zdjęcia, telewizor kwalifikuje się do serwisu celem sprawdzenia matrycy. Z pewnością nastąpi ponowny kontakt celem udzielenia pomocy.

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

Dziękuję z pomoc i zaangażowanie w temat.Miła i profesjonalna obsługa,problem zgłoszony,oczekujemy na serwis.pozdrawiam

12 ODPOW. 12
Navigator

Cześć robista

Możesz załączyć zdjęcia?

Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

chętnie wstawie lecz nie mogę sobie tu poradzić,może na pocztę?

Highlighted
Navigator

Cześć robista

Wyślij przez https://www.samsung.com/pl/support/erms1/

Pozdrawiam
Apprentice

wysłałem zdjęcie

Apprentice

witam,obejrzałeś to zdjęcie?co powinnienem poczynić i jakie mogą być tego efekty?

Voyager

Cześć @robista

We wcześniejszym poście @MateuszS wstawił link do kontaktu z obsługą Klienta. Rozumiem, że nie otrzymałeś jeszcze odpowiedzi na swoje zapytanie?

Michał P

PS sprawdź czy teraz możesz dodawać zdjęcia. Jeśli tak wstaw je w kolejnym poście.

Michał P

Apprentice

20180119_152128.jpg

Apprentice
tak wygląda tv po 2 miesiącach użytkowania.Czy istnieje jakiś telefon stacjonarny lub komórkowy gdyż była prób 1x kontaktu ze mną z numeru 918848000 lecz nie zdążyłem odebrać a próba oddzwonienia jest ,że nie m takiego numeru.
Navigator

Cześć robista

Na podstawie załączonego zdjęcia, telewizor kwalifikuje się do serwisu celem sprawdzenia matrycy. Z pewnością nastąpi ponowny kontakt celem udzielenia pomocy.

Pozdrawiam
Autorzy z największą liczbą like