Wsparcie

Open search

TV QE55Q70RAT nie odtwarza filmów

Highlighted
Apprentice

TV QE55Q70RAT nie odtwarza filmów z NAS ani z USB stick'a. Dlaczego została wyłączona obsługa DivX i DTS ? Przecież nie będę przeformatowywał całej biblioteki filmów na NAS ! Gdybym wiedział nigdy bym tego TV nie kupił. Szkoda, że nie mogę oddać bo pozbył bym się tego szajsu natychmiast.

4 ODPOW. 4
Explorer

Następny ynteligent

Czytać zanim się kupi!

Apprentice

Ty z pewnością jak coś kupujesz to zawsze wyciągasz z pudełek w sklepie instrukcje lub ściągasz z internetu i czytasz 197 stron by znaleźć jedno zdanie akurat na stronie 156, które mówi że Kodeki DivX i DTS nie są obsługiwane.

Explorer

Jeżeli bardzo mi zależy na jakiejś funkcji lub wręcz jest dla mnie niezbędna, to oczywiście że takich informacji szukam, nawet w instrukcji na stronie 156 lub w necie na forach produktowych czy w każdym innym miejscu.

Jeżeli bym tego nie zrobił, a potem się tym "chwalił" na publicznym forum, to wybacz ale robiłbym z siebie przysłowiowego głu*ka(bez obrazy)

Apprentice

Nie kupuję telewizora tylko dla jednej funkcjonalności. Wtedy Twoja droga jest słuszna i było by to bardzo łatwe.

Dziwi mnie, że kupując sprzęt muszę sprawdzić wszystkie funkcjonalności z poprzedniej wersji czy wciąż są wspierane. A jeszcze bardziej, że kluczowe funkcjonalności dostawca po prostu wyłącza.

Autorzy z największą liczbą like