Wsparcie

Open search

TV LED

New Member

Witajcie!

Posiadam od kilku lat TV Samsung UE32ES6100 i od kilku dni nie wyszukuje mi sieci wifi. Wchodząc w menu, wyszukaj TV szuka szuka po czym przestaje i nic, dalej jest w momencie URUCHOM wyszukiwanie. TV postawiłem pod sam ruter by wykluczyć zakłucenia lub brak sygnału wifi. Po kablu internet chodzi. Pomoc samsunga zasugerowała uszkodzenie karty WIFI. Soft jest aktualny sprawdzałem po kablu. Ktoś ma jakieś pomysły czy faktycznie karta wifi do wymiany? Jeśli tak to ile kosztować może naprawa?

1 ODPOWIEDŹ 1
Pathfinder

Hej @teo83

W Twoim przypadku, jeśli sprawdziłeś i masz najnowszą wersję oprogramowania, a telewizor nadal się tak zachowuje, może to świadczyć o uszkodzonej karcie wifi. Proponuję dwa rozwiązania, pierwsze skontaktować się z najbliższym serwisem w celu naprawy telewizora, podaję link do wyszukiwarki serwisów http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation (serwis udzieli Ci informacji co do kosztów) lub drugie - podłączenie TV do sieci po kablu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Autorzy z największą liczbą like