Wsparcie

Open search

Sprawdź, jak udostępnić obraz ze smartfona Samsung na Twoim telewizorze Samsung.

Navigator

Mam TV Samsung UE55M5572 (wer. 1270.3) i dwa telefony Xiaomi, Redmi Note 5 i 4. Kiedyś sprawdziłem opcję ekran bezprzewodowy:

Ustawienia > Sieci... Więcej > Ekran Bezprzewodowy > [TV] Samsung 5 Series (55)

i wszystko było ok aż do dziś. Mój model TV jest pokazany na szaro jako niedostępny. Telefon ma dozwolony dostęp w liście urządzeń TV. Wiecie o co może chodzić?

PS. W nerwach w jednym z telefonów zaznaczyłem opcję "Zapomnij" i teraz za cholerę nie wiem co zrobić, żeby mój TV z powrotem pokazał się na liście ekranów bezprzewodowych. Można to jakoś przywrócić?

PS2. Znowu "Zapomnij" w przypadku TV którego nie mam (jakiś Samsung 7) nie działa. TV cały czas wraca na listę ekranów bezprzewodowych :/

Expert

Cześć @3dh,

Zapoznałem się z symptomami, które opisujesz. Polecam, abyś wykonał reset TV do ustawieć fabrycznych. Taki reset znajdziesz w menu:

Ustawienia->Pomoc Techniczna->Diagnostyka->Resetuj. TV zapyta o kod PIN, domyślnie to 0000.

Po resecie sprawdź czy uda się połączyć.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Navigator

Reset nie pomógł.

PS. Ale przesyłanie np. YouTube działa. Tzn. wcześniej też chyba działało, tylko że to mnie akurat nie interesuje.

Navigator
I co teraz? To już koniec pomysłów? Ewidentnie coś jest nie tak po stronie TV, bo inny model, czyli nie mój Samsung 7, był wyświetlany na biało.
Legend

@3dh  Czy nie było jakieś aktulizacji na ten telefony Xiaomi ? Bo sporo jest na ten temat na forum Xiaomi że mają takie problemy nie tylko z TV Samsunga.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator
Tak, jasne. To wina nie TV tylko dwóch różnych telefonów. Przecież napisałem, że telefon widzi dwa telewizory i tylko mój (Samsung 5) jest niedostępny. Pod inny TV (Samsung 7) można się podłączyć, bo jest dostępny (pokazany na biało).

Aktualizacji było kilka od czasu kiedy to jeszcze działało. Nie tylko w telefonach ale i w TV.

Jak dla mnie to coś z TV, ale mogę się mylić.
Legend

@3dh  Jeśli masz TV na gwarancji to zgłoś problem na infolinie tel 22 607 93 33. Co do serji to jest inne oznaczenie (M,NU czy J) tak na przyszłość.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Navigator

Właśnie miałem aktualizacje na telefonach i wszystko zaczęło działać Tym razem Samsung był niewinny
Wybaczcie zamieszanie.

Legend

@3dh  Czyli miałem racje że problem jest po stronie telefonu a nie TV.

Autorzy z największą liczbą like