Wsparcie

Open search

Sprawdź, jak udostępnić obraz ze smartfona Samsung na Twoim telewizorze Samsung.

Apprentice

Dzień dobry,

Mam Galaxy s8 i próbuję wyświetlić pliki video na telewizorze ue46es7000 przy wykorzystaniu różnych opcji: smart view, direct wifi. bezskutecznie. Udaje się jedynie wyświetlać pliki ze zdjęciami.

Prosze o pomoc.

Legend

@Janek7  czy w TV masz taki firmware wer 2022 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Tak. 

Legend

@Janek7  Może spróbuj użyć innej apki tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Działa. Dziękuję
KrzysiekK Moderator
Moderator

@Janek7 

Dzięki za info.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

Cześć,

Wczoraj zapodałem film z sieci przez GalaxyA40 na TV SAMSUNG. Z tydzień temu wszystko było ok. Wczoraj cały czas widać było na ekranie tv dolną belką telefonu. Przełączałem tryby widoku między "Pełny obraz na telefonie" a "Pełny ekran na podłączonym urzędzeniu"

Bez zmian.

Jak to draństwo usunąć?

IMG_20190716_180615.jpg

Legend

@cooverman A jak udostępniasz obraz  ? https://support.google.com/youtube/answer/3230451?hl=pl

First Poster

Przepraszam. Nie bardzo rozumiem pytanie...
Wszedłem na stronkę z filmem, nie youtube i włączyłem smartview w tv i telefonie. Tak jak wcześniej. Lecz tym razem jest belka

Expert

Cześć @cooverman  Z jakiej strony udostępniasz obraz i której przeglądarki  użyłeś w telefonie?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED