Wsparcie

Open search

Sprawdź, jak udostępnić obraz ze smartfona Samsung na Twoim telewizorze Samsung.

Superuser I
Superuser I

@gregor23, J5 2016 powinien obsłuzyć aplikację SmartThings. Sprawdź czy możesz ją pobrać i zainstalować ze Sklepu Play.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.oneconnect&hl=pl

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Mam zainstalowaną,ale mogę tylko sterować jak pilotem,nie mogę przesyłać zdjęć ze smartfona tzw miroring

Superuser I
Superuser I

@gregor23, Do przesyłania zdjęć i filmów możesz spróbować wykorzystać aplikację Samsung Smart View lub spróbować je udostępnić bezpośrednio z Galerii za pomocą funkcji "Wyśw. zawar. na".

Screenshot_20191107-185818.png

Zaznaczam, iż Smart View może nie działać z tym telewizorem, ponieważ nie znajduje się na liście wspieranych urządzeń. Poza tym J5 2016 nie obsługuje funkcji Screen Mirroring.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Dziękuję za odpowiedź , pora zmienić smartfona.

Legend
First Poster

Mam s10 I qe65q67

Nie mogę odzwierciedlić obrazu. Jak wybieram funkcje smart Cię w telefonie mogę jedynie przesyłać dźwięk...

To samo z innym telefonem-s6

Wszystko działa w tej samej sieci bezprzewodowej cyfrowego Polsatu

Sterowanie telefonem jako pilotem działa.  Problem tylko w tym że nie mogę w żadną stronę odzwierciedlać obrazu. Proszę o porade

Highlighted
Legend

@kinetic17 Czy masz najnowszy firmware w TV wer 1318 ? Czy sprawdzałeś, jak masz ustawiony APN w routerze IPv6/IPv4 czy samo IPv4 ?

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
First Poster
Jak sprawdzić czy mam najnowszy firmwear? Nie jestem zbyt zaawansowany...
A jak dostać się do routera? Do ustawień.
First Poster
Z rutrrem sibie poradze, a jak z tym firmwearem?
Dziękuję
Legend

@kinetic17  Jak sprawdzić jaką mamy, wersje firmware znajdziesz tu Klik jak się zalogować do routera znajdzie na tablice znamionowej. 

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Autorzy z największą liczbą like