Wsparcie

Open search

Sortowanie kanałow

DamianK Moderator
Moderator

@StaszekM

Przychodzi Ci coś jeszcze do głowy co może być przyczyną?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Legend

@DamianKTak znam ten problem  on jest mi bardzo znany od wielu lat cały problem leży po stronie UPC.  @chomik82Wystarczy wpisać coś takiego w Google upc brak polskich znaków

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

@  - oczywiście przejrzałem to co da sie znaleźć u wujka google. Wiem, że u niektórych udaje się to naprawić zmieniając kraj na Czechy. Tylko nie wiem czy to mam zmienić w konfiguracji TV? Czy w module CI+? 

Legend

@chomik82Oczywiście że w TV ? Ustawieniana kanałów>Kraj(Obszar)Kanał cyfrowy czechy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Highlighted
First Poster

Legend

@chomik82Nie ma za co miłego oglądania 

Autorzy z największą liczbą like