Wsparcie

Open search

Sortowanie kanałów Samsung UE32M5572 + moduł CAM CI+ nc+

New Member

Witaj. Piszesz o ręcznej edycji listy. MOżesz coś wiecej opisać. 

W skórcie mój problem - 2 tv samsunga w 2 pokojach pod kablówką - kazdy ma delikatnie inną listę kanałów. TV są różne więc import/export pomiędzy nimi nie działa. Chce scalić kanały, brakujące dodać do obydwu TV, ale póki co nie doszedłem do tego jak to zrobić. Sortowanie to mnie najmniej intersuje bo kazdy program robi, ale dodać program do listy bądź edytować istniejący by stał się czym inym to już problem. 

Pomożesz? 

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @WooojaS,

Zawołam dla Ciebie @Szewcu72, który wspomniał o ręcznej edycji.

@StaszekM, może Ty też podpowiesz coś w tej sprawie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Legend

@WooojaS  Może podaj jakie masz modele TV będzie nam łatwiej Ci pomoc ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@WooojaS ogólnie platformy nie pozwalaja na edycję listy kanałów, taka ich polityka. :(

Ale zajrzyj do tego posta: https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Sortowanie-kana%C5%82%C3%B3w-Samsung-UE32M5572-modu%C... - nawet w tym samym temacie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like