Wsparcie

Open search

Sortowanie kanałów Samsung UE32M5572 + moduł CAM CI+ nc+

Explorer
First Poster

Nie stety ta nie pasuje do mojego TV.Do mojego musi być ż końcówka SCM,plik.Mam taki jeden u mnie ale dostaje komunikat że nieprawidłowy.A tego od ciebie wogule nie widzi TV.Ale wielkie dzieki.

Superuser II
Superuser II
Napisałem abyś przejrzał sie programowi o którym tu napisaliśmy. Sprawdź jakie ma formaty zapisu list. Rozszerzenie scm obsługuje, może więc ma obcję konwersji list z jednego formatu na drugi.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Koledzy nie czaję tego programu chansort.

1.Otwarlem program 

2.Otwarlem w nim listę kanałów ż skopiowane z mojego TV na USB.

3.Mam druga listę na kompie ż programami  które Chciał bym zamienić wrzucić na moja oryginalna listę.Poprostu Chciał bym moja wykasować,wrzucić ta druga na jej miejsce zapisać inwrzucic do mojego TV jak mam to zrobić.

Superuser II
Superuser II
Spróbuj ręcznej edycji, wiem, że czasochłonne, ale każdą pozycję, każdy kanał można edytować ręcznie.
No chyba, że ktoś znajdzie czas i ogarnie program i Ci pomoże. Niestety ja takowym, nie dysponuję. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Cześć, jestem posiadaczem modelu 55MU7042 z kartą CI+ Polsatu. Zgodnie z sugestiami skorzytałem z programu ChanSort i importowałem swoją wyedytowaną listę do telewizora. Przy pierwszym uruchomieniun nowa lista działa ale po kilku chwilach kolejność wraca do początkowej.

Proszę o pomoc i wskazówki co może być przyczyną?

Pozdrawiam,

Sebastian

Expert

Cześć 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

@StaszekM  napisał(a):

Cześć 

Jakiś pomysł jak to dezaktywować czy jestem skazany na operowanie listą ulubionych...?

Highlighted

@StaszekM,

Jak myślisz? Jakaś rada dla @emes81 ?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Expert

Można spróbować zastosować inny moduł tzn. innego producenta lub z innym oprogramowaniem, oczywiście pod warunkiem, że Polsat takowy posiada.

Autorzy z największą liczbą like