Wsparcie

Open search

Sortowanie kanałów Samsung UE32M5572 + moduł CAM CI+ nc+

First Poster

Szukam wszędzie od kilku dni listy do mojego TV Samsung UE46F6510SSXZG Telewizji na  Kartę-najprawdopodobniej to jest to samo co do NC+,telewizor kupiłem w Austrii. Próbowałem już kilku list ale wyzucalo mi błąd,że lista jest błędna mozw ktoś z was będzie mi mógł pomóc.

Superuser II
Superuser II
Ale co się dziej, że szukasz listy? Nie generuje ci kopii, czy co? Co chcesz próbując załadować listę z innego tv?
Nie możesz sobie wyedytować, tak jak opisaliśmy to we wcześniejszych postach?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Próbuje zainstalować programy,ponieważ w srodku jest lista ż astry a ja chce teraz uruchomić na tym TV,telewizję na kartę z modułem CI.Dlatego potrzebuje by muc przestawić muj talerz na hotbird.Bez listy ciężko jest przestawić antenę na hotbird.Telewizor jest ma rynek Austrii,szwajcari i Niemiec,może by się dało przestawić to w menu serwisowym na Polskę i znalazł by NC+,tylko nie wiem czy ten telewizor posiada ta funkcję NC+.Jesli macie taka listę proszę o wrzucenie jej tutaj,bo bez tego nie mogę ruszyć z miejsca.

Explorer
Mogę Ci wrzucić moją listę (model w stopce). Chcesz?
---
Samsung UE32M5572 / Samsung Galaxy S6 Edge
Highlighted
First Poster

Przyjmę każdą która podejdzie pod mój TV. 

Explorer
Za 2 godz. kończę pracę to Ci podeślę i sobie zobaczysz.
---
First Poster

Super dzieki.

Superuser II
Superuser II

@gowka1

Zrób swoją listę kanałów, abyś miał pliki pod swój model. Nie wiem, czy nie bedziesz musiał xml wyedytować aby była zgodność urzadzeń. Bo w przeciwnym razie znów Ci odrzuci. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Proszę bardzo: http://hostuje.net/file.php?id=5681351fbf7824d90e7169b6b4f00c3b 

Oby się przydała.  

To jest nominalna wersja listy jaką zapodaje nc+.

---
First Poster

Po wejściu na ta stronę,dostaje komunikat że nie odnaleziono pliku.

Autorzy z największą liczbą like