Wsparcie

Open search

Smart things

First Poster

Witam posiadam telewizor model ue32h5303aw próbuje na wszelkie sposoby sparowac go z telefonem w aplikacji YouTube wykrywa mi telewizor bez problemu ale nic poza tym w opcji prezentacja w telefonie niestety nie wykrywa tv jak i w aplikacji smart things

6 ODPOW. 6
Legend

@Zazowy  Twój TV nie posiada Smart things czy nawet Smart View a jedynie masz Samsung Link

Więcej znajdziesz w instrukcji obsługi na stronie 21 

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201410/20141014132556985/[POL]NMDVBEUH-1.105-1013.pdf

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Niestety nie mogę takowej apki pobrać na tel gdyż już jest niedostepna
W zakładkach smart hub wyświetla mi smart view ale odpala str tylko i nic wiecej
Legend

Jesli masz telefon Samsunga to jest dostepny juz w samym telefonie Smart View ale jest sporo w google play 

https://play.google.com/store/apps/collection/cluster?clp=ggEMCgpzbWFydCB2aWV3:S:ANO1ljLhqWo&gsr=Cg-...

Screenshot_20190826-160725_One UI Home.jpgScreenshot_20190826-160731_Smart View.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Smart view właśnie przekierowal mnie na smart things po wykryciu telewizora
Legend

@Zazowy  Jakoś mój telefon bez problemu łączy się z TV przez Smart View jako odbicie luszczane z  tel A 6 2018 i TV UE40JU6740 bez przekierowywania na Smart things.

Screenshot_20190826-162043_Smart View.jpgScreenshot_20190826-162124_One UI Home.jpg

Legend

@Zazowy  Jeszcze jedno czy masz taki firmware w TV wer 1180 ? I czy możesz napisać jaki masz telefom markę/model ?

Autorzy z największą liczbą like