Wsparcie

Open search

Smart Hub w BD-J7500( po aktualizacji ).

First Poster

Po ostatniej aktualizacji odtwarzacza , z dnia 2017.06.07 , do wersji 1008.5 , jest tylko jeden wybór kraju dla smart huba "Stany Zjednoczone" . Znikneły polskie  aplikacje  (mieszkam w Polsce ) , jak to naprawić ?

4 ODPOW. 4
Highlighted
Pathfinder

Hej @Janek

 

W takim przypadku urządzenie samoczynnie po adresie IP internetu wykrywa region w Twoim przypadku są to Stany Zjednoczone. Spróbuj podłączyć odtwarzacz do innej sieci lub skontaktuj się ze swoim operatorem w celu ustalenia czy przypadkiem nie korzystają z IP na Stany zjednoczone. Wcześniej jeszcze możesz wykonać reset odtwarzacza wchodząc w Ustawienia>Pomoc Techniczna>Reset. Gdyby te czynności nie przyniosły efektu wtedy zapraszam do kontaktu z najbliższym autoryzowanym serwisem Samusng Tu znajdziesz serwis.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
First Poster

Wymiana płyty głównej odtwarzacza w serwisie rozwązała problem .

First Poster

Witam. Miałem ten sam problem po aktualizacji BD-J7500. Aplikacje muliło. Reset z opcji nic nie daje. Pomógł jednak "twardy seset" tj. przytrzymalem kilka sek. (ok. 5) przycisk STOP na odtwarzaczu. Wszystko wróciło do ustawień fabrycznych. Trzeba jeszcze tylko przejść cały proces instalacji urządzenia od początku i wszystko jest OK. Pozdrawiam.

Hotshot

@Pijawka73, zawsze doceniam, jeśli użytkownicy dzielą się na forach rozwiązaniami usterek. Dzięki! Zachęcam do częstszych wizyt na forum


Editor7.gif

 

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?


Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!


GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Autorzy z największą liczbą like