Wsparcie

Open search

Sekret obrazu

First Poster

Witam. 

Chciałbym zapytać w czym tkwi sekret jakości obrazu w telewizorze Samsung ue48ju6000. Mój kolega taki ma i obraz na nim jest bardzo płynny. Aż chce się oglądać. Mam telewizor 4k Samsunga i obraz nie jest aż tak dobry mimo że obraz na wspomnianym 48 Samsung to (nie zawsze) FHD a u mnie 4K.

1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser II
Superuser II

Wszystko zależy od dostarczonego sygnału no i oczywiście od odpowiednie konfiguracji ustawień w zakładce "Ustawienia eksperckie".
Tu na forum stworzyliśmy taki temat, w którym dzielimy się swoimi ustawieniami: "OPTYMALNE" ustawienia pozwalające uzyskać najlepszy obraz - nasze spostrzeżenia, podpowiedzi i wnio... Oczywiście te ustawienia to nasze upodobania do konkretnych parametrów obrazu, upodobań i gustów. Ale zawsze warto spróbować. Może coś Ci podpsuje.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like